GRUP BA

BENJAMI A

Ranking

Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Ribetana FC RIBETANA FC A
AE CORCO
7 - 2 4 - 4 15/10/2016
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
FC PRADENC BLAU
2 - 5 4 - 4 15/10/2016
11:10
acabat
UE Aiguafreda MBP OSONA
FE UE VIC A
0 - 6 4 - 4 15/10/2016
14:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
UE ST QUIRZE DE BESORA
2 - 7 4 - 4 16/10/2016
12:30
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
MBP OSONA
6 - 0 4 - 4 22/10/2016
09:45
acabat
AE Corco AE CORCO
OAR VIC BLAU
2 - 8 4 - 4 22/10/2016
10:00
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
UE CENTELLES A
6 - 0 4 - 4 22/10/2016
10:00
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
RIBETANA FC A
1 - 7 4 - 4 22/10/2016
14:30
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Ribetana FC RIBETANA FC A
UE ST QUIRZE DE BESORA
3 - 1 4 - 4 29/10/2016
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
AEC MANLLEU BA
8 - 2 4 - 4 29/10/2016
11:10
acabat
UE Aiguafreda MBP OSONA
AE CORCO
4 - 5 4 - 4 29/10/2016
14:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
FC PRADENC BLAU
0 - 6 4 - 4 30/10/2016
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
RIBETANA FC A
4 - 6 4 - 4 05/11/2016
10:00
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
OAR VIC BLAU
2 - 3 4 - 4 05/11/2016
11:00
acabat
AE Corco AE CORCO
FE UE VIC A
4 - 0 4 - 4 05/11/2016
11:30
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
MBP OSONA
6 - 5 4 - 4 06/11/2016
10:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
UD TARADELL C
1 - 2 4 - 4 06/11/2016
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Quirze suspès UE ST QUIRZE DE BESORA
UD TARADELL C
4 - 3 4 - 4 11/11/2016
18:00
acabat
Ronda 1, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
AE CORCO
6 - 0 4 - 4 12/11/2016
09:45
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
AEC MANLLEU BA
10 - 4 4 - 4 12/11/2016
10:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
UE ST VICENÇ
6 - 3 4 - 4 12/11/2016
11:10
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC A
UE CENTELLES A
6 - 0 4 - 4 12/11/2016
11:30
acabat
AT Balenyà HOSTALETS DE BALENYA MBP OSONA
UE ST QUIRZE DE BESORA
2 - 4 4 - 4 13/11/2016
12:30
acabat
Ronda 1, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
MBP OSONA
2 - 2 4 - 4 19/11/2016
10:00
acabat
UD Taradell UD TARADELL C
RIBETANA FC A
1 - 3 4 - 4 19/11/2016
11:30
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
FE UE VIC A
6 - 3 4 - 4 19/11/2016
12:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
OAR VIC BLAU
0 - 6 4 - 4 20/11/2016
11:00
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
FC PRADENC BLAU
0 - 6 4 - 4 20/11/2016
12:45
acabat
Ronda 1, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
UE ST QUIRZE DE BESORA
6 - 0 4 - 4 26/11/2016
09:45
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
UE ST VICENÇ
5 - 8 4 - 4 26/11/2016
11:30
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
UD TARADELL C
2 - 1 4 - 4 26/11/2016
12:20
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
AE CORCO
3 - 4 4 - 4 26/11/2016
13:10
acabat
AT Balenyà hostalets de balenyà MBP OSONA
UE CENTELLES A
8 - 2 4 - 4 27/11/2016
12:15
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UD Taradell UD TARADELL C
UE ST VICENÇ
1 - 7 4 - 4 04/12/2016
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
FC PRADENC BLAU
1 - 6 4 - 4 17/12/2016
09:30
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
FE UE VIC A
5 - 3 4 - 4 17/12/2016
10:30
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC A
OAR VIC BLAU
3 - 4 4 - 4 17/12/2016
11:00
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
AE CORCO
2 - 0 4 - 4 17/12/2016
12:00
acabat
UD Taradell UD TARADELL C
MBP OSONA
7 - 4 4 - 4 07/01/2017
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
UE CENTELLES A
6 - 0 4 - 4 14/01/2017
09:45
acabat
AT Balenyà HOSTALETS DE BALENYÀ MBP OSONA
RIBETANA FC A
5 - 6 4 - 4 14/01/2017
10:00
acabat
AE Corco AE CORCO
UE ST VICENÇ
1 - 1 4 - 4 14/01/2017
10:30
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
UD TARADELL C
6 - 2 4 - 4 14/01/2017
13:00
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
UE ST QUIRZE DE BESORA
3 - 5 4 - 4 14/01/2017
14:30
acabat
Ronda 1, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Ribetana FC RIBETANA FC A
FE UE VIC A
5 - 1 4 - 4 21/01/2017
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
MBP OSONA
3 - 2 4 - 4 21/01/2017
11:10
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
AEC MANLLEU BA
5 - 0 4 - 4 22/01/2017
10:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
AE CORCO
0 - 4 4 - 4 22/01/2017
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
UE CENTELLES A
6 - 0 4 - 4 28/01/2017
10:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
OAR VIC BLAU
3 - 7 4 - 4 28/01/2017
10:00
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
UE ST VICENÇ
4 - 4 4 - 4 28/01/2017
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
OAR VIC BLAU
6 - 2 4 - 4 04/02/2017
09:45
acabat
AE Corco AE CORCO
RIBETANA FC A
2 - 5 4 - 4 04/02/2017
10:30
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
UD TARADELL C
5 - 7 4 - 4 04/02/2017
14:30
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
MBP OSONA
4 - 10 4 - 4 05/02/2017
11:00
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
UE CENTELLES A
6 - 0 4 - 4 05/02/2017
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Ribetana FC RIBETANA FC A
AEC MANLLEU BA
7 - 1 4 - 3 11/02/2017
11:00
acabat
UD Taradell UD TARADELL C
UE ST QUIRZE DE BESORA
5 - 1 4 - 4 11/02/2017
11:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
UE ST VICENÇ
1 - 7 4 - 4 11/02/2017
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
AE CORCO
6 - 2 4 - 4 11/02/2017
11:10
acabat
AT Balenyà MBP OSONA
FC PRADENC BLAU
1 - 7 4 - 4 12/02/2017
10:30
acabat
Ronda 2, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AE Corco AE CORCO
MBP OSONA
7 - 1 4 - 4 18/02/2017
10:30
acabat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
FE UE VIC A
6 - 0 4 - 4 18/02/2017
10:45
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
RIBETANA FC A
4 - 5 4 - 4 18/02/2017
12:00
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
OAR VIC BLAU
0 - 6 4 - 4 18/02/2017
14:30
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
UD TARADELL C
2 - 4 4 - 4 19/02/2017
09:30
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
RIBETANA FC A
4 - 1 4 - 4 25/02/2017
10:00
acabat
AE Corco AE CORCO
UD TARADELL C
6 - 4 4 - 4 25/02/2017
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UD Taradell UD TARADELL C
UE CENTELLES A
7 - 1 4 - 4 04/03/2017
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
UE ST QUIRZE DE BESORA
6 - 2 4 - 4 04/03/2017
16:15
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
AE CORCO
5 - 1 4 - 4 05/03/2017
10:00
acabat
Hostalets MBP OSONA
AEC MANLLEU BA
3 - 3 4 - 4 05/03/2017
10:30
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC A
UE ST VICENÇ
4 - 2 4 - 4 05/03/2017
12:30
acabat
Ronda 2, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AE Corco AE CORCO
FC PRADENC BLAU
0 - 5 3 - 4 11/03/2017
10:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
RIBETANA FC A
2 - 5 4 - 4 11/03/2017
11:00
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
FE UE VIC A
6 - 2 4 - 4 11/03/2017
14:30
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
OAR VIC BLAU
4 - 4 4 - 4 12/03/2017
10:00
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
MBP OSONA
5 - 6 4 - 4 12/03/2017
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
AEC MANLLEU BA
6 - 0 4 - 4 18/03/2017
09:45
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
UE CENTELLES A
6 - 0 4 - 4 18/03/2017
11:10
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
UE ST QUIRZE DE BESORA
6 - 6 4 - 4 18/03/2017
11:30
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC A
UD TARADELL C
5 - 1 4 - 4 18/03/2017
12:00
acabat
Hostalets MBP OSONA
UE ST VICENÇ
4 - 6 4 - 4 19/03/2017
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Centelles UE CENTELLES A
MBP OSONA
5 - 5 4 - 4 25/03/2017
11:00
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
FE UE VIC A
7 - 4 4 - 4 26/03/2017
10:00
acabat
Ronda 2, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
UE ST VICENÇ
5 - 1 4 - 4 01/04/2017
09:45
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
RIBETANA FC A
2 - 2 4 - 4 01/04/2017
11:20
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
UE CENTELLES A
6 - 4 4 - 4 02/04/2017
10:00
acabat
AE Corco AE CORCO
UE ST QUIRZE DE BESORA
4 - 2 4 - 4 02/04/2017
10:30
acabat
Hostalets MBP OSONA
UD TARADELL C
0 - 6 4 - 4 02/04/2017
12:30
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AE Corco AE CORCO
AEC MANLLEU BA
5 - 2 4 - 4 08/04/2017
10:30
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
FC PRADENC BLAU
3 - 5 4 - 4 09/04/2017
11:30
acabat
Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UD Taradell UD TARADELL C
AEC MANLLEU BA
3 - 4 4 - 4 10/04/2017
19:00
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UD Taradell UD TARADELL C
OAR VIC BLAU
3 - 2 4 - 4 10/04/2017
19:00
acabat
Ronda 2, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Centelles UE CENTELLES A
FC PRADENC BLAU
1 - 7 4 - 4 22/04/2017
11:00
acabat
UD Taradell UD TARADELL C
FE UE VIC A
3 - 6 4 - 4 22/04/2017
11:00
acabat
RIBETANA FC A
MBP OSONA
3 - 0 4 - 4 22/04/2017
11:00
acabat
UE St Quirze UE ST QUIRZE DE BESORA
AEC MANLLEU BA
5 - 2 4 - 2 22/04/2017
12:30
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
AE CORCO
1 - 3 4 - 4 23/04/2017
10:30
acabat
Ronda 2, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AT Balenyà MBP OSONA
OAR VIC BLAU
1 - 4 4 - 4 06/05/2017
09:00
acabat
FC Pradenc FC PRADENC BLAU
UD TARADELL C
8 - 2 4 - 4 06/05/2017
09:45
acabat
AE Corco AE CORCO
UE CENTELLES A
5 - 1 4 - 4 06/05/2017
10:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC A
RIBETANA FC A
1 - 7 4 - 4 06/05/2017
11:30
acabat
AEC Manlleu AEC MANLLEU BA
UE ST VICENÇ
1 - 6 4 - 4 06/05/2017
13:10
acabat
Ronda 1, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UD Taradell UD TARADELL C
FC PRADENC BLAU
1 - 4 4 - 4 11/05/2017
10:30
acabat
Ronda 2, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UD Taradell UD TARADELL C
AE CORCO
3 - 2 4 - 4 13/05/2017
09:30
acabat
UE St Vicenç UE ST VICENÇ
UE ST QUIRZE DE BESORA
5 - 2 4 - 4 13/05/2017
10:30
acabat
UE Centelles UE CENTELLES A
AEC MANLLEU BA
1 - 3 4 - 4 13/05/2017
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC BLAU
FE UE VIC A
8 - 3 4 - 4 13/05/2017
15:00
acabat
RIBETANA FC A
FC PRADENC BLAU
0 - 4 4 - 4 20/05/2017
11:00
acabat

By signing up, you agree with our Terms of Service & Privacy Policy