GRUP BB

BENJAMI B

Ranking

Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
OAR VIC TARONJA
3 - 6 4 - 4 15/10/2016
09:45
acabat
CE Roda de Ter CE RODA BB
FE UE VIC B
8 - 2 4 - 4 15/10/2016
10:00
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
UE CENTELLES B
6 - 3 4 - 4 15/10/2016
10:00
acabat
FB Voltreganes Masies masies de voltrega FB VOLTREGANES ARSENAL
JE STA EUGENIA
5 - 3 4 - 4 15/10/2016
10:15
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
RIBETANA FC B
5 - 3 4 - 4 15/10/2016
11:00
acabat
UE Gurb UE GURB
EF RIPOLLES ST AMAND
7 - 1 4 - 4 15/10/2016
11:30
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
CF FOLGUEROLES BB
6 - 0 4 - 4 22/10/2016
11:10
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
UE GURB
2 - 8 4 - 4 22/10/2016
11:15
acabat
Sta Eugènia de Berga JE STA EUGENIA
FC PRADENC GRANA
1 - 7 4 - 4 22/10/2016
11:45
acabat
UE St Miquel Balenyà RIBETANA FC B
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
6 - 0 4 - 4 23/10/2016
10:00
acabat
EF Ripollès Ripoll EF RIPOLLES ST AMAND
FB VOLTREGANES ARSENAL
3 - 1 4 - 4 23/10/2016
10:30
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
CE RODA BB
0 - 6 4 - 4 23/10/2016
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE RODA BB
RIBETANA FC B
6 - 2 4 - 4 29/10/2016
10:00
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
OAR VIC TARONJA
1 - 7 4 - 4 29/10/2016
10:00
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
JE STA EUGENIA
8 - 2 4 - 4 29/10/2016
10:00
acabat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
EF RIPOLLES ST AMAND
3 - 3 4 - 4 29/10/2016
10:45
acabat
UE Gurb UE GURB
FB VOLTREGANES ARSENAL
6 - 1 4 - 4 29/10/2016
11:30
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
UE CENTELLES B
10 - 4 4 - 4 30/10/2016
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FB Voltreganes Masies masies de voltrega FB VOLTREGANES ARSENAL
FC PRADENC GRANA
3 - 2 4 - 4 05/11/2016
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
CE RODA BB
3 - 2 4 - 4 05/11/2016
11:10
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
2 - 6 4 - 4 05/11/2016
11:45
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC B
FE UE VIC B
8 - 2 4 - 4 06/11/2016
10:30
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
UE GURB
2 - 8 4 - 4 06/11/2016
11:00
acabat
EF Ripollès Campdevànol EF RIPOLLES ST AMAND
CF FOLGUEROLES BB
2 - 4 4 - 4 06/11/2016
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
OAR VIC TARONJA
1 - 7 4 - 4 12/11/2016
10:00
acabat
CE Roda de Ter CE RODA BB
JE STA EUGENIA
8 - 2 4 - 4 12/11/2016
10:00
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
EF RIPOLLES ST AMAND
7 - 3 4 - 4 12/11/2016
10:00
acabat
UE Gurb UE GURB
FC PRADENC GRANA
7 - 1 4 - 4 12/11/2016
11:30
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
RIBETANA FC B
3 - 3 4 - 4 13/11/2016
11:00
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
FB VOLTREGANES ARSENAL
4 - 2 4 - 4 13/11/2016
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
CF FOLGUEROLES BB
1 - 3 4 - 4 19/11/2016
09:45
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC B
UE GURB
2 - 4 4 - 4 19/11/2016
11:00
acabat
FB Voltreganes Masies masies FB VOLTREGANES ARSENAL
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
6 - 5 4 - 4 19/11/2016
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
UE CENTELLES B
8 - 2 4 - 4 19/11/2016
11:10
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
FE UE VIC B
2 - 3 4 - 4 19/11/2016
13:00
acabat
EF Ripollès Campdevànol campdevànol EF RIPOLLES ST AMAND
CE RODA BB
2 - 4 4 - 4 19/11/2016
13:30
acabat
Ronda 1, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
FC PRADENC GRANA
2 - 3 3 - 4 26/11/2016
10:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
EF RIPOLLES ST AMAND
6 - 4 4 - 4 26/11/2016
11:30
acabat
UE Gurb UE GURB
CF FOLGUEROLES BB
6 - 3 4 - 4 26/11/2016
11:30
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
JE STA EUGENIA
5 - 3 4 - 4 26/11/2016
13:00
acabat
CE Roda de Ter CE RODA BB
FB VOLTREGANES ARSENAL
3 - 2 3 - 4 27/11/2016
10:30
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC B
OAR VIC TARONJA
1 - 0 0 - 0 27/11/2016
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
CE RODA BB
1 - 2 4 - 4 17/12/2016
09:45
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
5 - 2 4 - 4 17/12/2016
10:30
acabat
EF Ripollès Ripoll EF RIPOLLES ST AMAND
UE CENTELLES B
1 - 2 4 - 4 17/12/2016
11:00
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
RIBETANA FC B
4 - 3 4 - 4 17/12/2016
11:30
acabat
FB Voltreganes Masies masies FB VOLTREGANES ARSENAL
FE UE VIC B
9 - 4 4 - 4 17/12/2016
11:30
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
UE GURB
2 - 5 3 - 3 17/12/2016
12:20
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE RODA BB
CF FOLGUEROLES BB
1 - 1 4 - 4 14/01/2017
10:00
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
JE STA EUGENIA
7 - 1 4 - 4 14/01/2017
11:10
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC B
EF RIPOLLES ST AMAND
2 - 3 4 - 4 14/01/2017
11:30
acabat
UE Gurb UE GURB
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
8 - 2 4 - 4 14/01/2017
12:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
FC PRADENC GRANA
0 - 5 4 - 4 14/01/2017
13:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
FB VOLTREGANES ARSENAL
3 - 3 4 - 4 15/01/2017
12:15
acabat
Ronda 1, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
UE CENTELLES B
3 - 0 4 - 4 21/01/2017
09:45
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
UE GURB
0 - 6 4 - 4 21/01/2017
10:15
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
FE UE VIC B
3 - 2 4 - 4 21/01/2017
10:30
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
CE RODA BB
1 - 7 4 - 4 21/01/2017
11:00
acabat
EF Ripollès Campdevànol EF RIPOLLES ST AMAND
OAR VIC TARONJA
3 - 7 4 - 4 21/01/2017
12:00
acabat
FB Voltreganes Masies FB VOLTREGANES ARSENAL
RIBETANA FC B
0 - 1 3 - 4 21/01/2017
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
EF RIPOLLES ST AMAND
3 - 9 4 - 4 28/01/2017
10:15
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
FB VOLTREGANES ARSENAL
5 - 2 4 - 4 28/01/2017
11:10
acabat
UE Gurb UE GURB
CE RODA BB
2 - 3 4 - 4 28/01/2017
12:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
CF FOLGUEROLES BB
1 - 1 3 - 4 29/01/2017
11:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
9 - 5 4 - 4 29/01/2017
11:30
acabat
Ronda 2, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
CE RODA BB
2 - 5 4 - 3 04/02/2017
10:00
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
3 - 3 4 - 4 04/02/2017
11:00
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC B
CF FOLGUEROLES BB
2 - 2 4 - 4 04/02/2017
11:00
acabat
EF Ripollès Campdevànol EF RIPOLLES ST AMAND
UE GURB
4 - 4 4 - 4 04/02/2017
11:00
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
FC PRADENC GRANA
5 - 0 4 - 4 04/02/2017
11:10
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
FB VOLTREGANES ARSENAL
0 - 0 0 - 0 05/02/2017
10:00
cancelat
Ronda 2, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
JE STA EUGENIA
4 - 1 4 - 4 11/02/2017
09:45
acabat
CE Roda de Ter CE RODA BB
UE CENTELLES B
4 - 1 4 - 4 11/02/2017
10:00
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
OAR VIC TARONJA
4 - 3 3 - 3 11/02/2017
10:30
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
RIBETANA FC B
3 - 1 4 - 4 11/02/2017
11:00
acabat
FB Voltreganes Masies FB VOLTREGANES ARSENAL
EF RIPOLLES ST AMAND
1 - 5 4 - 4 11/02/2017
11:30
acabat
UE Gurb UE GURB
FE UE VIC B
6 - 0 4 - 4 11/02/2017
11:45
acabat
Ronda 2, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Ribetana FC RIBETANA FC B
CE RODA BB
4 - 5 4 - 4 18/02/2017
10:00
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
4 - 3 4 - 4 18/02/2017
11:10
acabat
FB Voltreganes Masies FB VOLTREGANES ARSENAL
UE GURB
6 - 5 4 - 4 18/02/2017
11:30
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
CF FOLGUEROLES BB
0 - 4 4 - 4 18/02/2017
11:45
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
FE UE VIC B
1 - 4 4 - 4 19/02/2017
11:00
acabat
EF Ripollès Campdevànol EF RIPOLLES ST AMAND
FC PRADENC GRANA
1 - 4 4 - 4 19/02/2017
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Ribetana FC RIBETANA FC B
FC PRADENC GRANA
1 - 3 4 - 4 25/02/2017
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
FB VOLTREGANES ARSENAL
1 - 6 4 - 4 04/03/2017
09:45
acabat
CE Roda de Ter CE RODA BB
OAR VIC TARONJA
1 - 3 4 - 4 04/03/2017
10:00
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
EF RIPOLLES ST AMAND
6 - 0 4 - 4 04/03/2017
10:15
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
JE STA EUGENIA
3 - 2 4 - 4 04/03/2017
11:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
RIBETANA FC B
2 - 5 4 - 4 05/03/2017
10:00
acabat
UE Gurb UE GURB
UE CENTELLES B
6 - 0 4 - 4 08/03/2017
18:30
acabat
Ronda 2, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
UE GURB
2 - 6 4 - 4 11/03/2017
09:45
acabat
Ribetana FC RIBETANA FC B
UE CENTELLES B
2 - 5 4 - 4 11/03/2017
10:45
acabat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
FE UE VIC B
7 - 1 4 - 4 11/03/2017
11:10
acabat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
CE RODA BB
2 - 3 4 - 3 11/03/2017
11:30
acabat
FB Voltreganes Masies FB VOLTREGANES ARSENAL
CF FOLGUEROLES BB
2 - 3 4 - 4 11/03/2017
11:30
acabat
EF Ripollès Ripoll RIPOLL EF RIPOLLES ST AMAND
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
7 - 1 4 - 4 12/03/2017
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE RODA BB
EF RIPOLLES ST AMAND
5 - 1 4 - 4 18/03/2017
10:00
acabat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
FC PRADENC GRANA
5 - 2 4 - 4 18/03/2017
10:45
acabat
UE St Miquel Balenyà CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
FB VOLTREGANES ARSENAL
3 - 4 4 - 4 18/03/2017
11:00
acabat
Camp Municipal de Vic FE UE VIC B
JE STA EUGENIA
4 - 4 4 - 4 18/03/2017
11:30
acabat
UE Gurb UE GURB
RIBETANA FC B
10 - 1 4 - 4 18/03/2017
11:45
acabat
UE Centelles UE CENTELLES B
OAR VIC TARONJA
0 - 6 4 - 4 19/03/2017
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Campdevànol EF RIPOLLES ST AMAND
FE UE VIC B
0 - 0 0 - 0 25/03/2017
10:00
començat
CF Folgueroles CF FOLGUEROLES BB
UE GURB
0 - 0 0 - 0 25/03/2017
10:00
començat
FC Pradenc FC PRADENC GRANA
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
0 - 0 0 - 0 25/03/2017
10:45
començat
FB Voltreganes Masies FB VOLTREGANES ARSENAL
CE RODA BB
0 - 0 0 - 0 25/03/2017
11:30
començat
Oar Vic OAR VIC TARONJA
RIBETANA FC B
0 - 0 0 - 0 25/03/2017
12:20
començat
JE Sta Eugènia JE STA EUGENIA
UE CENTELLES B
0 - 0 0 - 0 25/03/2017
13:00
començat
Ronda 2, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FE UE VIC B
FB VOLTREGANES ARSENAL
0 - 0 0 - 0 01/04/2017
10:00
pendent
CE RODA BB
FC PRADENC GRANA
0 - 0 0 - 0 01/04/2017
10:00
pendent
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
CF FOLGUEROLES BB
0 - 0 0 - 0 01/04/2017
10:00
pendent
UE GURB
OAR VIC TARONJA
0 - 0 0 - 0 01/04/2017
11:00
pendent
RIBETANA FC B
JE STA EUGENIA
0 - 0 0 - 0 01/04/2017
11:00
pendent
UE CENTELLES B
EF RIPOLLES ST AMAND
0 - 0 0 - 0 02/04/2017
11:00
pendent
Ronda 2, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
EF RIPOLLES ST AMAND
RIBETANA FC B
0 - 0 0 - 0 22/04/2017
00:00
pendent
FC PRADENC GRANA
FE UE VIC B
0 - 0 0 - 0 22/04/2017
09:45
pendent
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
UE GURB
0 - 0 0 - 0 22/04/2017
10:00
pendent
JE STA EUGENIA
OAR VIC TARONJA
0 - 0 0 - 0 22/04/2017
11:00
pendent
FB VOLTREGANES ARSENAL
UE CENTELLES B
0 - 0 0 - 0 22/04/2017
11:00
pendent
CF FOLGUEROLES BB
CE RODA BB
0 - 0 0 - 0 23/04/2017
11:00
pendent
Ronda 2, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FE UE VIC B
CF FOLGUEROLES BB
0 - 0 0 - 0 06/05/2017
10:00
pendent
CE RODA BB
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
0 - 0 0 - 0 06/05/2017
10:00
pendent
UE GURB
JE STA EUGENIA
0 - 0 0 - 0 06/05/2017
11:00
pendent
RIBETANA FC B
FB VOLTREGANES ARSENAL
0 - 0 0 - 0 06/05/2017
11:00
pendent
OAR VIC TARONJA
EF RIPOLLES ST AMAND
0 - 0 0 - 0 06/05/2017
11:10
pendent
UE CENTELLES B
FC PRADENC GRANA
0 - 0 0 - 0 07/05/2017
11:00
pendent
Ronda 2, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
EF RIPOLLES ST AMAND
JE STA EUGENIA
0 - 0 0 - 0 13/05/2017
00:00
pendent
FC PRADENC GRANA
RIBETANA FC B
0 - 0 0 - 0 13/05/2017
09:45
pendent
CE ST MIQUEL DE BALENYÀ
FE UE VIC B
0 - 0 0 - 0 13/05/2017
10:00
pendent
CE RODA BB
UE GURB
0 - 0 0 - 0 13/05/2017
10:00
pendent
FB VOLTREGANES ARSENAL
OAR VIC TARONJA
0 - 0 0 - 0 13/05/2017
11:00
pendent
CF FOLGUEROLES BB
UE CENTELLES B
0 - 0 0 - 0 14/05/2017
11:00
pendent

By signing up, you agree with our Terms of Service & Privacy Policy