Futbol 7 Prebenjami

Prebenjami B

Ranking

Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
UE Sant Vicenç
5 - 1 4 - 4 06/10/2018
10:15
acabat
Moià CE Moia groc
UE St Quirze A
8 - 2 4 - 4 06/10/2018
11:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
FC Pradenc Blau
0 - 6 4 - 4 06/10/2018
12:30
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
FE UE Tona A
3 - 2 4 - 4 06/10/2018
13:10
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
EF Ripolles Corones
1 - 4 4 - 4 07/10/2018
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FE UE Tona FE UE Tona A
AEC Manlleu C
0 - 0 0 - 0 13/10/2018
00:00
cancelat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
MBP Osona
6 - 1 4 - 4 13/10/2018
09:30
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
CE Roda de Ter verd
5 - 2 4 - 4 13/10/2018
10:00
acabat
EF Ripollès a Ripoll EF Ripolles Corones
AEC Manlleu A
3 - 4 4 - 4 14/10/2018
10:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
At. Riudeperes A
2 - 8 4 - 4 14/10/2018
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Moià CE Moia groc
FC Pradenc Blau
2 - 8 4 - 4 20/10/2018
11:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
EF Ripolles Corones
4 - 8 4 - 4 20/10/2018
12:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
UE Sant Vicenç
3 - 1 4 - 4 20/10/2018
12:30
acabat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
At. Riudeperes B
5 - 3 4 - 4 21/10/2018
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
AEC Manlleu A
0 - 6 4 - 4 27/10/2018
10:00
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
At. Riudeperes A
5 - 4 4 - 4 27/10/2018
10:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
CE Roda de Ter verd
0 - 6 4 - 4 27/10/2018
12:30
acabat
EF Ripollès a Ripoll EF Ripolles Corones
AEC Manlleu C
3 - 3 4 - 4 28/10/2018
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
UE St Quirze A
8 - 2 4 - 4 03/11/2018
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
EF Ripollès Campdevanol EF Ripolles Corones
UE St Quirze A
6 - 0 4 - 4 10/11/2018
10:00
acabat
Moià CE Moia groc
MBP Osona
3 - 1 4 - 4 10/11/2018
11:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
UE Sant Vicenç
2 - 0 4 - 4 10/11/2018
12:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
FC Pradenc Blau
3 - 5 4 - 4 10/11/2018
14:30
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
CE Roda de Ter verd
1 - 4 4 - 4 10/11/2018
17:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
At. Riudeperes B
7 - 2 4 - 4 13/11/2018
18:15
acabat
Ronda 1, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
CE Moia groc
3 - 2 4 - 4 17/11/2018
09:30
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
At. Riudeperes A
2 - 4 4 - 4 17/11/2018
10:00
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
FE UE Tona A
2 - 1 3 - 3 17/11/2018
11:30
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
AEC Manlleu A
3 - 6 4 - 4 18/11/2018
10:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
AEC Manlleu C
6 - 0 4 - 4 18/11/2018
11:00
acabat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
EF Ripolles Corones
1 - 6 4 - 4 18/11/2018
11:30
acabat
Ronda 1, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
CE Moia groc
1 - 7 4 - 4 24/11/2018
10:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
At. Riudeperes B
3 - 4 4 - 4 24/11/2018
12:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
MBP Osona
6 - 1 4 - 4 24/11/2018
14:30
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
CE Roda de Ter verd
1 - 0 4 - 4 25/11/2018
09:15
acabat
EF Ripollès a Ripoll EF Ripolles Corones
FC Pradenc Blau
3 - 2 4 - 4 25/11/2018
10:30
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
UE Sant Vicenç
1 - 6 4 - 4 25/11/2018
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
AEC Manlleu C
6 - 0 4 - 4 01/12/2018
10:00
acabat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
AEC Manlleu A
3 - 0 4 - 4 01/12/2018
10:45
acabat
Moià CE Moia groc
At. Riudeperes A
3 - 5 4 - 4 01/12/2018
11:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
FE UE Tona A
1 - 1 4 - 4 01/12/2018
12:30
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
UE St Quirze A
6 - 0 4 - 4 02/12/2018
10:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
EF Ripolles Corones
2 - 6 4 - 4 02/12/2018
12:30
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
CE Moia groc
2 - 3 4 - 4 15/12/2018
10:00
acabat
EF Ripollès a Ripoll EF Ripolles Corones
MBP Osona
7 - 0 4 - 4 15/12/2018
13:15
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
At. Riudeperes B
3 - 9 4 - 4 16/12/2018
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
CE Moia groc
4 - 3 4 - 4 22/12/2018
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
At. Riudeperes B
0 - 6 4 - 4 22/12/2018
13:10
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FE UE Tona FE UE Tona A
CE Roda de Ter verd
4 - 5 4 - 4 27/12/2018
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
EF Ripolles Corones
3 - 2 4 - 4 12/01/2019
10:45
acabat
Moià CE Moia groc
FE UE Tona A
3 - 3 4 - 4 12/01/2019
11:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
AEC Manlleu A
2 - 3 4 - 3 12/01/2019
12:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
UE St Quirze A
4 - 2 4 - 4 12/01/2019
12:30
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
AEC Manlleu C
6 - 0 4 - 4 12/01/2019
13:30
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
UE Sant Vicenç
4 - 3 4 - 4 13/01/2019
11:30
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
AEC Manlleu A
0 - 6 4 - 4 19/01/2019
10:00
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
At. Riudeperes B
7 - 1 4 - 4 19/01/2019
11:30
acabat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
MBP Osona
3 - 1 4 - 4 19/01/2019
12:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
CE Roda de Ter verd
3 - 8 4 - 4 19/01/2019
12:30
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
At. Riudeperes A
1 - 4 3 - 4 19/01/2019
13:00
acabat
EF Ripollès Campdevanol EF Ripolles Corones
CE Moia groc
3 - 4 4 - 4 20/01/2019
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
CE Roda de Ter verd
1 - 2 4 - 4 26/01/2019
10:00
acabat
EF Ripollès Campdevanol camdpevànol EF Ripolles Corones
At. Riudeperes A
3 - 0 4 - 4 26/01/2019
11:30
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
MBP Osona
7 - 1 4 - 4 26/01/2019
11:30
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
AEC Manlleu A
2 - 1 4 - 4 26/01/2019
13:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
AEC Manlleu C
4 - 4 4 - 4 27/01/2019
10:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
CE Moia groc
2 - 7 4 - 4 27/01/2019
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
FC Pradenc Blau
2 - 2 3 - 4 02/02/2019
10:45
acabat
Moià CE Moia groc
UE Sant Vicenç
0 - 2 4 - 4 02/02/2019
11:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
FE UE Tona A
1 - 7 4 - 4 02/02/2019
13:10
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
EF Ripolles Corones
1 - 0 4 - 4 02/02/2019
14:30
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
UE St Quirze A
4 - 0 4 - 4 03/02/2019
10:00
acabat
Ronda 2, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
At. Riudeperes A
2 - 3 4 - 4 09/02/2019
10:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
AEC Manlleu A
2 - 8 4 - 4 09/02/2019
10:30
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
CE Moia groc
5 - 1 4 - 4 09/02/2019
10:30
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
AEC Manlleu C
6 - 0 4 - 4 09/02/2019
12:15
acabat
EF Ripollès a Ripoll EF Ripolles Corones
FE UE Tona A
2 - 1 4 - 4 09/02/2019
13:15
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
CE Roda de Ter verd
2 - 2 2 - 2 10/02/2019
16:30
acabat
Ronda 2, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
MBP Osona
3 - 2 4 - 4 16/02/2019
10:45
acabat
Moià CE Moia groc
At. Riudeperes B
2 - 8 4 - 4 16/02/2019
11:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
UE St Quirze A
11 - 0 4 - 4 16/02/2019
12:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
EF Ripolles Corones
0 - 6 3 - 4 16/02/2019
13:10
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
FC Pradenc Blau
1 - 1 4 - 4 17/02/2019
10:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
UE Sant Vicenç
6 - 1 4 - 4 17/02/2019
12:45
acabat
Ronda 2, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
At. Riudeperes A
1 - 4 4 - 4 21/02/2019
18:15
acabat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
AEC Manlleu C
6 - 0 4 - 4 23/02/2019
10:45
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
AEC Manlleu A
4 - 3 4 - 4 23/02/2019
12:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
CE Moia groc
0 - 4 4 - 4 23/02/2019
12:45
acabat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
FE UE Tona A
1 - 4 4 - 4 24/02/2019
10:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
EF Ripolles Corones
1 - 7 4 - 4 24/02/2019
11:30
acabat
Ronda 2, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Aiguafreda aiguafreda MBP Osona
At. Riudeperes B
2 - 3 4 - 4 02/03/2019
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
At. Riudeperes A
0 - 6 4 - 4 02/03/2019
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
At. Riudeperes B
5 - 2 4 - 4 09/03/2019
10:00
acabat
Moià CE Moia groc
CE Roda de Ter verd
0 - 6 4 - 4 09/03/2019
11:15
acabat
EF Ripollès Campdevanol EF Ripolles Corones
UE Sant Vicenç
6 - 0 4 - 4 09/03/2019
12:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
FC Pradenc Blau
3 - 4 4 - 4 09/03/2019
12:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
UE St Quirze A
0 - 0 4 - 4 10/03/2019
10:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
MBP Osona
2 - 1 4 - 4 10/03/2019
10:00
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
At. Riudeperes A
2 - 1 4 - 4 16/03/2019
09:30
acabat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
EF Ripolles Corones
2 - 3 4 - 4 16/03/2019
10:00
acabat
Moià CE Moia groc
AEC Manlleu C
7 - 1 4 - 4 16/03/2019
11:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
AEC Manlleu A
2 - 4 4 - 4 16/03/2019
12:45
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
FE UE Tona A
3 - 3 4 - 4 17/03/2019
10:00
acabat
Ronda 2, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
CE Roda de Ter verd
4 - 3 4 - 2 23/03/2019
10:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
CE Moia groc
6 - 2 4 - 4 23/03/2019
11:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
MBP Osona
4 - 0 4 - 4 23/03/2019
11:30
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
UE Sant Vicenç
1 - 7 4 - 4 23/03/2019
13:10
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
FC Pradenc Blau
3 - 9 4 - 4 24/03/2019
12:00
acabat
EF Ripollès a Ripoll EF Ripolles Corones
At. Riudeperes B
2 - 2 4 - 4 24/03/2019
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Pradenc FC Pradenc Blau
UE Sant Vicenç
3 - 0 4 - 4 30/03/2019
10:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
UE St Quirze A
2 - 4 4 - 4 30/03/2019
10:00
acabat
Hostalets MBP Osona
EF Ripolles Corones
2 - 1 4 - 4 30/03/2019
10:00
acabat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
FE UE Tona A
4 - 3 4 - 4 30/03/2019
10:45
acabat
Moià CE Moia groc
AEC Manlleu A
2 - 5 4 - 4 30/03/2019
11:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
AEC Manlleu C
6 - 0 4 - 4 30/03/2019
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
At. Riudeperes B
6 - 0 4 - 4 06/04/2019
10:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona A
CE Moia groc
1 - 1 4 - 4 06/04/2019
11:30
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
MBP Osona
4 - 3 4 - 4 06/04/2019
12:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
FC Pradenc Blau
0 - 6 4 - 4 07/04/2019
12:45
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
At. Riudeperes A
2 - 2 4 - 4 07/04/2019
13:10
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
AEC Manlleu AEC Manlleu C
MBP Osona
1 - 6 4 - 4 13/04/2019
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
CE Moia groc
2 - 4 4 - 4 13/04/2019
10:00
acabat
UE St Quirze de Besora UE St Quirze A
FE UE Tona A
2 - 3 4 - 4 15/04/2019
10:00
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
FC Pradenc Blau
3 - 3 4 - 4 25/04/2019
18:30
acabat
Ronda 2, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
At. Riudeperes At. Riudeperes A
FE UE Tona A
2 - 1 3 - 3 27/04/2019
10:00
acabat
CE Roda de Ter CE Roda de Ter verd
UE St Quirze A
2 - 2 4 - 4 27/04/2019
10:45
acabat
Moià CE Moia groc
EF Ripolles Corones
2 - 4 4 - 4 27/04/2019
11:00
acabat
UE Aiguafreda MBP Osona
UE Sant Vicenç
2 - 4 4 - 4 27/04/2019
13:00
acabat
At. Riudeperes At. Riudeperes B
FC Pradenc Blau
1 - 3 4 - 4 29/04/2019
13:00
acabat
AEC Manlleu AEC Manlleu A
AEC Manlleu C
6 - 1 4 - 4 29/04/2019
13:10
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE St Vicenç UE Sant Vicenç
UE St Quirze A
1 - 1 3 - 4 30/04/2019
18:15
acabat
Ronda 2, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
EF Ripollès Campdevanol EF Ripolles Corones
CE Roda de Ter verd
3 - 2 4 - 4 04/05/2019
12:45
acabat

By signing up, you agree with our Terms of Service & Privacy Policy