Prebenjamí

Grup D

Ranking

Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FE UE Tona FE UE Tona B
FC Osona Sud
0 - 6 4 - 4 12/10/2019
11:30
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
At. Riudeperes B
4 - 2 4 - 4 12/10/2019
11:30
acabat
UE Gurb UE Gurb Vermell
Vic Riuprimer REFO FC B
6 - 0 4 - 4 12/10/2019
13:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
FC Calldetenes B
8 - 2 4 - 4 13/10/2019
10:30
acabat
UE Centelles UE Centelles B
CF Torelló C
7 - 1 4 - 4 13/10/2019
11:00
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
UE Seva
3 - 4 4 - 4 13/10/2019
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
FE UE Tona B
0 - 0 0 - 0 19/10/2019
10:00
cancelat
Aiguafreda FC Osona Sud
EF Ripolles Freser
0 - 0 0 - 0 19/10/2019
10:30
cancelat
UE Seva UE Seva
UE Gurb Vermell
0 - 0 0 - 0 19/10/2019
10:30
cancelat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
CF Folgueroles
0 - 0 0 - 0 20/10/2019
10:00
cancelat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
UE Centelles B
0 - 0 0 - 0 20/10/2019
11:15
cancelat
St Pere de Torello CF Torelló C
CEF Bosc de Tosca Blau
0 - 0 0 - 0 20/10/2019
12:45
cancelat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Aiguafreda FC Osona Sud
FC Calldetenes B
7 - 3 4 - 4 26/10/2019
10:30
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
At. Riudeperes B
0 - 6 4 - 4 26/10/2019
13:00
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
Vic Riuprimer REFO FC B
4 - 1 4 - 4 27/10/2019
10:45
acabat
UE Centelles UE Centelles B
UE Seva
2 - 3 4 - 4 27/10/2019
11:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
CF Torelló C
6 - 0 4 - 4 27/10/2019
12:15
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
UE Gurb Vermell
0 - 4 4 - 4 27/10/2019
13:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
EF Ripolles Freser
1 - 7 4 - 4 09/11/2019
10:00
acabat
UE Seva UE Seva
CEF Bosc de Tosca Blau
2 - 6 4 - 4 09/11/2019
10:30
acabat
UE Gurb UE Gurb Vermell
UE Centelles B
5 - 0 4 - 4 09/11/2019
13:00
acabat
CF Torelló CF Torelló C
FE UE Tona B
0 - 4 4 - 4 10/11/2019
09:00
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
FC Osona Sud
4 - 3 4 - 4 10/11/2019
10:00
acabat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
CF Folgueroles
0 - 6 4 - 4 10/11/2019
10:30
acabat
Ronda 1, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
At. Riudeperes B
1 - 6 4 - 4 16/11/2019
10:00
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
CF Torelló C
7 - 1 4 - 4 16/11/2019
10:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
UE Seva
6 - 1 4 - 4 16/11/2019
10:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
Vic Riuprimer REFO FC B
1 - 5 4 - 4 17/11/2019
11:00
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
UE Centelles B
1 - 2 4 - 4 17/11/2019
11:00
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
UE Gurb Vermell
1 - 0 4 - 4 17/11/2019
11:45
acabat
Ronda 1, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Seva UE Seva
FE UE Tona B
6 - 0 4 - 4 23/11/2019
10:30
acabat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
FC Osona Sud
3 - 3 4 - 4 23/11/2019
11:15
acabat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
CF Torelló C
4 - 1 4 - 4 23/11/2019
12:00
acabat
UE Gurb UE Gurb Vermell
CF Folgueroles
3 - 4 4 - 4 23/11/2019
13:00
acabat
UE Centelles UE Centelles B
CEF Bosc de Tosca Blau
2 - 4 4 - 4 24/11/2019
11:30
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
EF Ripolles Freser
5 - 3 4 - 4 24/11/2019
12:30
acabat
Ronda 1, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
Vic Riuprimer REFO FC B
0 - 2 4 - 4 30/11/2019
10:00
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
UE Seva
5 - 3 4 - 4 30/11/2019
10:00
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
CEF Bosc de Tosca Blau
1 - 4 4 - 4 30/11/2019
11:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
UE Centelles B
6 - 0 4 - 4 30/11/2019
11:30
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
CF Torelló C
7 - 1 4 - 4 01/12/2019
11:30
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
UE Gurb Vermell
0 - 5 4 - 4 01/12/2019
11:45
acabat
Ronda 1, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Seva UE Seva
FC Calldetenes B
3 - 1 4 - 4 14/12/2019
10:00
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
UE Gurb Vermell
2 - 5 4 - 4 14/12/2019
10:00
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
CF Folgueroles
1 - 4 4 - 4 14/12/2019
10:15
acabat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
At. Riudeperes B
1 - 3 4 - 4 14/12/2019
11:15
acabat
UE Centelles UE Centelles B
FE UE Tona B
5 - 3 4 - 4 15/12/2019
12:00
acabat
St Pere de Torello ajornat CF Torelló C
EF Ripolles Freser
0 - 0 0 - 0 15/12/2019
13:00
cancelat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
UE Gurb Vermell
0 - 3 3 - 4 21/12/2019
10:00
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
UE Centelles B
2 - 4 3 - 4 21/12/2019
10:00
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
CF Folgueroles
2 - 6 4 - 4 21/12/2019
12:00
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
UE Seva
3 - 1 4 - 4 22/12/2019
10:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
CEF Bosc de Tosca Blau
0 - 6 4 - 0 22/12/2019
10:30
acabat
CF Torelló CF Torelló C
Vic Riuprimer REFO FC B
0 - 6 4 - 4 22/12/2019
11:15
acabat
Ronda 1, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Seva UE Seva
CF Torelló C
6 - 0 4 - 4 11/01/2020
10:30
acabat
UE Centelles UE Centelles B
FC Calldetenes B
2 - 2 4 - 4 11/01/2020
11:15
acabat
UE Gurb UE Gurb Vermell
At. Riudeperes B
5 - 4 4 - 4 11/01/2020
13:00
acabat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
EF Ripolles Freser
11 - 5 4 - 4 12/01/2020
11:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
FE UE Tona B
7 - 1 4 - 4 12/01/2020
11:45
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
FC Osona Sud
7 - 1 4 - 4 12/01/2020
12:30
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
CEF Bosc de Tosca Blau
2 - 6 4 - 4 18/01/2020
10:00
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
CF Folgueroles
0 - 6 4 - 4 18/01/2020
10:00
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
FE UE Tona B
0 - 0 0 - 0 18/01/2020
11:00
començat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
UE Seva
0 - 0 0 - 0 18/01/2020
11:15
començat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
UE Centelles B
6 - 0 4 - 4 18/01/2020
12:30
acabat
CF Torelló Torelló CF Torelló C
UE Gurb Vermell
0 - 6 4 - 4 19/01/2020
12:30
acabat
Ronda 2, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Seva UE Seva
EF Ripolles Freser
2 - 8 4 - 4 25/01/2020
09:30
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
FE UE Tona B
3 - 0 4 - 4 25/01/2020
10:00
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
CEF Bosc de Tosca Blau
7 - 5 4 - 4 26/01/2020
10:00
acabat
CF Torelló CF Torelló C
UE Centelles B
0 - 6 4 - 4 26/01/2020
10:00
acabat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
UE Gurb Vermell
1 - 5 4 - 4 26/01/2020
10:00
acabat
Ronda 2, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Gurb UE Gurb Vermell
UE Seva
3 - 2 4 - 4 01/02/2020
11:45
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
FC Osona Sud
3 - 3 4 - 4 01/02/2020
12:30
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
FC Calldetenes B
1 - 3 4 - 4 01/02/2020
13:00
acabat
UE Centelles UE Centelles B
Vic Riuprimer REFO FC B
1 - 2 4 - 4 02/02/2020
09:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
At. Riudeperes B
4 - 4 3 - 3 02/02/2020
11:00
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
CF Torelló C
6 - 0 4 - 4 02/02/2020
12:30
acabat
Ronda 2, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Seva UE Seva
UE Centelles B
3 - 3 0 - 0 08/02/2020
11:30
acabat
UE Gurb UE Gurb Vermell
EF Ripolles Freser
7 - 1 4 - 4 08/02/2020
13:00
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
FE UE Tona B
6 - 0 4 - 4 09/02/2020
10:00
acabat
St Vicenç Torelló st vicenç CF Torelló C
CF Folgueroles
0 - 6 4 - 4 09/02/2020
10:00
acabat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
CEF Bosc de Tosca Blau
2 - 7 4 - 4 09/02/2020
10:00
acabat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
FC Osona Sud
0 - 2 4 - 4 09/02/2020
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Aiguafreda FC Osona Sud
At. Riudeperes B
2 - 5 4 - 4 15/02/2020
10:00
acabat
UE Centelles UE Centelles B
UE Gurb Vermell
1 - 2 4 - 4 15/02/2020
11:30
acabat
EF Ripoll EF Ripolles Freser
FC Calldetenes B
4 - -2 4 - 4 15/02/2020
11:45
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
UE Seva
4 - 3 4 - 4 15/02/2020
12:45
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
CF Torelló C
2 - 0 4 - 4 15/02/2020
13:00
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
Vic Riuprimer REFO FC B
6 - 1 4 - 4 16/02/2020
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
CF Folgueroles
3 - 4 4 - 4 25/02/2020
18:30
acabat
Ronda 2, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
FE UE Tona B
7 - 1 4 - 4 29/02/2020
11:00
acabat
UE Centelles UE Centelles B
EF Ripolles Freser
2 - 1 4 - 4 29/02/2020
11:30
acabat
UE Gurb UE Gurb Vermell
CEF Bosc de Tosca Blau
4 - 0 4 - 4 29/02/2020
13:00
acabat
St Vicenç Torelló CF Torelló C
FC Osona Sud
3 - 8 4 - 4 01/03/2020
09:30
acabat
UE Seva UE Seva
CF Folgueroles
2 - 7 4 - 4 01/03/2020
11:00
acabat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
FC Calldetenes B
6 - 0 4 - 4 01/03/2020
13:30
acabat
Ronda 2, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
St Vicenç Torelló CF Torelló C
FC Calldetenes B
0 - 5 4 - 4 07/03/2020
10:00
acabat
Aiguafreda FC Osona Sud
Vic Riuprimer REFO FC B
2 - 2 4 - 4 07/03/2020
10:00
acabat
FE UE Tona FE UE Tona B
UE Seva
0 - 8 4 - 4 07/03/2020
11:30
acabat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
UE Centelles B
3 - 1 4 - 4 07/03/2020
12:45
acabat
CF Folgueroles CF Folgueroles
UE Gurb Vermell
2 - 2 4 - 4 07/03/2020
15:00
acabat
EF Ripolles Camdpevanol EF Ripolles Freser
At. Riudeperes B
2 - 7 4 - 4 08/03/2020
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF Torelló CF Torelló C
At. Riudeperes B
0 - 0 0 - 0 14/03/2020
09:30
començat
UE Seva UE Seva
FC Osona Sud
0 - 0 0 - 0 14/03/2020
10:30
començat
UE Centelles UE Centelles B
CF Folgueroles
0 - 0 0 - 0 14/03/2020
11:15
començat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
EF Ripolles Freser
0 - 0 0 - 0 14/03/2020
11:30
començat
UE Gurb UE Gurb Vermell
FE UE Tona B
0 - 0 0 - 0 14/03/2020
13:00
començat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
FC Calldetenes B
0 - 0 0 - 0 15/03/2020
10:00
començat
Ronda 2, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
EF Ripoll EF Ripolles Freser
CF Torelló C
0 - 0 0 - 0 21/03/2020
00:00
començat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
Vic Riuprimer REFO FC B
0 - 0 0 - 0 21/03/2020
00:00
començat
CF Folgueroles CF Folgueroles
CEF Bosc de Tosca Blau
0 - 0 0 - 0 21/03/2020
00:00
començat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
UE Seva
0 - 0 0 - 0 21/03/2020
10:00
començat
UE Gurb UE Gurb Vermell
FC Osona Sud
0 - 0 0 - 0 21/03/2020
10:00
començat
FE UE Tona FE UE Tona B
UE Centelles B
0 - 0 0 - 0 21/03/2020
13:00
començat
Ronda 2, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Sta Eulalia de Riuprimer Vic Riuprimer REFO FC B
CF Torelló C
0 - 0 0 - 0 28/03/2020
00:00
començat
UE Seva UE Seva
At. Riudeperes B
0 - 0 0 - 0 28/03/2020
00:00
començat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
FE UE Tona B
0 - 0 0 - 0 28/03/2020
00:00
començat
CF Folgueroles CF Folgueroles
EF Ripolles Freser
0 - 0 0 - 0 28/03/2020
00:00
començat
UE Centelles UE Centelles B
FC Osona Sud
0 - 0 0 - 0 28/03/2020
11:30
començat
UE Gurb UE Gurb Vermell
FC Calldetenes B
0 - 0 0 - 0 28/03/2020
13:00
començat
Ronda 2, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
EF Ripoll EF Ripolles Freser
Vic Riuprimer REFO FC B
0 - 0 0 - 0 18/04/2020
00:00
començat
CF Torelló CF Torelló C
UE Seva
0 - 0 0 - 0 18/04/2020
00:00
començat
FC Calldetenes At. Riudeperes B
UE Gurb Vermell
0 - 0 0 - 0 18/04/2020
00:00
començat
FC Calldetenes FC Calldetenes B
UE Centelles B
0 - 0 0 - 0 18/04/2020
10:00
començat
Aiguafreda FC Osona Sud
CEF Bosc de Tosca Blau
0 - 0 0 - 0 18/04/2020
10:00
començat
FE UE Tona FE UE Tona B
CF Folgueroles
0 - 0 0 - 0 18/04/2020
13:00
començat
Ronda 2, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Seva UE Seva
Vic Riuprimer REFO FC B
0 - 0 0 - 0 25/04/2020
00:00
començat
Bosc de Tosca CEF Bosc de Tosca Blau
FC Calldetenes B
0 - 0 0 - 0 25/04/2020
00:00
començat
CF Folgueroles CF Folgueroles
FC Osona Sud
0 - 0 0 - 0 25/04/2020
00:00
començat
UE Centelles UE Centelles B
At. Riudeperes B
0 - 0 0 - 0 25/04/2020
11:30
començat
UE Gurb UE Gurb Vermell
CF Torelló C
0 - 0 0 - 0 25/04/2020
13:00
començat
FE UE Tona FE UE Tona B
EF Ripolles Freser
0 - 0 0 - 0 25/04/2020
13:00
començat

By signing up, you agree with our Terms of Service & Privacy Policy