LLiga Futbol Aficionat 23-24

Lliga

Ranking

Ronda 1, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
Autovigatana JE Santa Eugènia
1 - 7 4 - 4 07/10/2023
16:00
acabat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
Atlètic la Cabra
2 - 2 4 - 4 07/10/2023
17:30
acabat
Santperenca AFA Santperenca
Amic Amazigh
1 - 4 4 - 4 07/10/2023
18:00
acabat
Corco UE Sant Martí
Club Sant Miquel de Balenyà
2 - 2 4 - 4 08/10/2023
11:00
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
CF Santa Cecilia
1 - 4 4 - 4 08/10/2023
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Santperenca AFA Santperenca
Atlètic la Cabra
1 - 0 0 - 0 14/10/2023
18:00
acabat
Calldetenes FC Calldetenes
Club Futbol Sant Julià
2 - 1 0 - 0 14/10/2023
18:00
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
Atlètic Ges
2 - 4 0 - 0 14/10/2023
18:30
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
UE Sant Martí
3 - 3 0 - 0 15/10/2023
10:00
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
Lalla Mimouna - Folgueroles
0 - 6 0 - 0 15/10/2023
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
Atlètic la Cabra
8 - 0 0 - 0 21/10/2023
16:15
acabat
Santperenca AFA Santperenca
CF Santa Cecilia
0 - 2 0 - 0 21/10/2023
18:00
acabat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
Club Sant Miquel de Balenyà
6 - 2 0 - 0 21/10/2023
18:30
acabat
Corco UE Sant Martí
FC Calldetenes
2 - 1 0 - 0 22/10/2023
11:00
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
Autovigatana JE Santa Eugènia
1 - 7 0 - 0 22/10/2023
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Calldetenes FC Calldetenes
Atlètic Ges
3 - 2 0 - 0 28/10/2023
19:00
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
Lalla Mimouna - Folgueroles
1 - 1 0 - 0 29/10/2023
10:00
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
Amic Amazigh
1 - 6 0 - 0 29/10/2023
11:00
acabat
CE Roda de Ter UE Sant Martí
Club Futbol Sant Julià
4 - 2 0 - 0 29/10/2023
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Santperenca AFA Santperenca
Autovigatana JE Santa Eugènia
0 - 3 0 - 0 11/11/2023
16:00
acabat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
Club Sant Miquel de Balenyà
8 - 2 0 - 0 11/11/2023
17:30
acabat
Calldetenes FC Calldetenes
Lalla Mimouna - Folgueroles
2 - 3 0 - 0 11/11/2023
19:00
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
Club Futbol Sant Julià
2 - 0 0 - 0 12/11/2023
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
Lalla Mimouna - Folgueroles
1 - 3 0 - 0 18/11/2023
16:30
acabat
Calldetenes FC Calldetenes
AFA Santperenca
2 - 1 0 - 0 18/11/2023
19:00
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
Atlètic la Cabra
3 - 1 0 - 0 19/11/2023
10:00
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
Amic Amazigh
3 - 2 0 - 0 19/11/2023
10:00
acabat
Corco UE Sant Martí
Atlètic Ges
8 - 0 0 - 0 19/11/2023
11:00
acabat
Ronda 1, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
FC Calldetenes
3 - 1 0 - 0 25/11/2023
16:00
acabat
Santperenca AFA Santperenca
Club Futbol Sant Julià
2 - 3 0 - 0 25/11/2023
18:00
acabat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
UE Sant Martí
4 - 3 0 - 0 25/11/2023
19:30
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
Club Sant Miquel de Balenyà
1 - 2 0 - 0 26/11/2023
11:00
acabat
UE Gurb Atlètic la Cabra
Autovigatana JE Santa Eugènia
2 - 3 0 - 0 26/11/2023
18:00
acabat
Ronda 1, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
Amic Amazigh
3 - 4 0 - 0 02/12/2023
16:00
acabat
Calldetenes FC Calldetenes
Atlètic la Cabra
3 - 6 0 - 0 02/12/2023
18:00
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
CF Santa Cecilia
0 - 2 0 - 0 03/12/2023
10:00
acabat
Corco UE Sant Martí
AFA Santperenca
2 - 1 0 - 0 03/12/2023
11:00
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
Lalla Mimouna - Folgueroles
0 - 5 0 - 0 03/12/2023
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
AFA Santperenca
3 - 2 0 - 0 16/12/2023
16:00
acabat
Ronda 1, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
UE Gurb Atlètic la Cabra
CF Santa Cecilia
3 - 2 0 - 0 16/12/2023
19:30
acabat
Ronda 1, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
UE Sant Martí
1 - 1 0 - 0 13/01/2024
17:30
acabat
UE Gurb Atlètic la Cabra
Club Futbol Sant Julià
3 - 1 0 - 0 13/01/2024
18:00
acabat
Santperenca AFA Santperenca
Atlètic Ges
0 - 0 0 - 0 13/01/2024
18:00
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
FC Calldetenes
2 - 4 0 - 0 14/01/2024
11:00
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
Autovigatana JE Santa Eugènia
3 - 3 0 - 0 14/01/2024
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
CF Santa Cecilia
3 - 2 0 - 0 20/01/2024
16:00
acabat
Calldetenes FC Calldetenes
Club Sant Miquel de Balenyà
3 - 1 0 - 0 20/01/2024
18:00
acabat
Santperenca AFA Santperenca
Lalla Mimouna - Folgueroles
2 - 6 0 - 0 20/01/2024
18:30
acabat
Corco UE Sant Martí
Atlètic la Cabra
3 - 5 0 - 0 21/01/2024
11:00
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
Amic Amazigh
0 - 8 0 - 0 21/01/2024
12:00
acabat
Ronda 1, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
FC Calldetenes
3 - 2 0 - 0 27/01/2024
10:00
acabat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
Lalla Mimouna - Folgueroles
3 - 2 0 - 0 27/01/2024
16:00
acabat
UE Gurb Atlètic la Cabra
Atlètic Ges
2 - 2 0 - 0 27/01/2024
18:00
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
UE Sant Martí
3 - 3 0 - 0 28/01/2024
11:00
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
Club Futbol Sant Julià
2 - 1 0 - 0 28/01/2024
12:30
acabat
Ronda 2, Jornada 1
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Club Sant Miquel de Balenyà
UE Sant Martí
0 - 0 0 - 0 03/02/2024
16:00
cancelat
Amic Amazigh
AFA Santperenca
0 - 0 0 - 0 03/02/2024
16:15
cancelat
Atlètic la Cabra
Lalla Mimouna - Folgueroles
0 - 0 0 - 0 03/02/2024
18:00
cancelat
Autovigatana JE Santa Eugènia
Club Futbol Sant Julià
0 - 0 0 - 0 04/02/2024
10:00
cancelat
CF Santa Cecilia
Atlètic Ges
0 - 0 0 - 0 04/02/2024
11:00
cancelat
Ronda 2, Jornada 2
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
CF Santa Cecilia
3 - 1 0 - 0 17/02/2024
16:00
acabat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
FC Calldetenes
2 - 4 0 - 0 17/02/2024
16:00
acabat
Atlètic la Cabra
AFA Santperenca
3 - 0 0 - 0 17/02/2024
18:00
acabat
UE Sant Martí
Autovigatana JE Santa Eugènia
4 - 3 0 - 0 18/02/2024
11:00
acabat
Atlètic Ges
Club Sant Miquel de Balenyà
3 - 2 0 - 0 18/02/2024
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 3
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Calldetenes FC Calldetenes
UE Sant Martí
1 - 3 0 - 0 24/02/2024
18:00
acabat
UE Gurb Atlètic la Cabra
Amic Amazigh
1 - 4 0 - 0 24/02/2024
19:30
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
Atlètic Ges
3 - 2 0 - 0 25/02/2024
10:00
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
AFA Santperenca
4 - 1 0 - 0 25/02/2024
10:15
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
Lalla Mimouna - Folgueroles
3 - 3 0 - 0 25/02/2024
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 4
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
UE Sant Martí
4 - 2 0 - 0 02/03/2024
16:00
acabat
Amic Amazigh
CF Santa Cecilia
6 - 1 0 - 0 02/03/2024
17:30
acabat
Lalla Mimouna - Folgueroles
Autovigatana JE Santa Eugènia
6 - 1 0 - 0 02/03/2024
17:30
acabat
AFA Santperenca
Club Sant Miquel de Balenyà
3 - 0 0 - 0 02/03/2024
18:00
acabat
Atlètic Ges
FC Calldetenes
4 - 2 0 - 0 03/03/2024
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 5
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
Atlètic Ges
2 - 2 0 - 0 09/03/2024
19:00
acabat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
FC Calldetenes
1 - 0 0 - 0 09/03/2024
19:30
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
AFA Santperenca
1 - 1 0 - 0 10/03/2024
10:00
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
Atlètic la Cabra
4 - 3 0 - 0 10/03/2024
11:00
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
Amic Amazigh
0 - 4 0 - 0 10/03/2024
11:30
acabat
Ronda 2, Jornada 6
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
Autovigatana JE Santa Eugènia
1 - 1 0 - 0 16/03/2024
15:30
acabat
UE Gurb Atlètic la Cabra
Club Sant Miquel de Balenyà
2 - 1 0 - 0 16/03/2024
18:00
acabat
Santperenca AFA Santperenca
FC Calldetenes
0 - 1 0 - 0 16/03/2024
18:00
acabat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
Club Futbol Sant Julià
5 - 1 0 - 0 16/03/2024
18:30
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
UE Sant Martí
0 - 3 0 - 0 17/03/2024
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 7
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Calldetenes FC Calldetenes
Amic Amazigh
2 - 3 0 - 0 23/03/2024
18:00
acabat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
AFA Santperenca
0 - 4 0 - 0 23/03/2024
19:00
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
Atlètic la Cabra
3 - 3 0 - 0 24/03/2024
10:00
acabat
Corco UE Sant Martí
Lalla Mimouna - Folgueroles
2 - 0 0 - 0 24/03/2024
11:00
acabat
St Miquel de Balenya Club Sant Miquel de Balenyà
CF Santa Cecilia
3 - 2 0 - 0 24/03/2024
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 8
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Camp Municipal de Vic Amic Amazigh
Club Futbol Sant Julià
7 - 1 0 - 0 06/04/2024
17:30
acabat
UE Gurb Atlètic la Cabra
FC Calldetenes
4 - 1 0 - 0 06/04/2024
18:00
acabat
Santperenca AFA Santperenca
UE Sant Martí
1 - 4 0 - 0 06/04/2024
18:00
acabat
CF Folgueroles Lalla Mimouna - Folgueroles
Atlètic Ges
5 - 3 0 - 0 06/04/2024
18:30
acabat
Futbol St Hipolit CF Santa Cecilia
Autovigatana JE Santa Eugènia
1 - 1 0 - 0 07/04/2024
11:00
acabat
Ronda 2, Jornada 9
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Calldetenes FC Calldetenes
CF Santa Cecilia
0 - 3 0 - 0 13/04/2024
18:00
acabat
CF St Julià de Vilatorta Club Futbol Sant Julià
Atlètic la Cabra
2 - 4 0 - 0 13/04/2024
19:00
acabat
Sta Eugenia Autovigatana JE Santa Eugènia
Club Sant Miquel de Balenyà
1 - 0 0 - 0 14/04/2024
10:00
acabat
Corco UE Sant Martí
Amic Amazigh
2 - 0 0 - 0 14/04/2024
10:00
acabat
CF Torelló Atlètic Ges
AFA Santperenca
4 - 0 0 - 0 14/04/2024
12:00
acabat
Ronda 2, Jornada 10
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Club Sant Miquel de Balenyà
FC Calldetenes
0 - 0 0 - 0 20/04/2024
16:00
pendent
Amic Amazigh
Atlètic Ges
0 - 0 0 - 0 20/04/2024
16:15
pendent
Atlètic la Cabra
UE Sant Martí
0 - 0 0 - 0 20/04/2024
18:00
pendent
Lalla Mimouna - Folgueroles
AFA Santperenca
0 - 0 0 - 0 20/04/2024
18:00
pendent
CF Santa Cecilia
Club Futbol Sant Julià
0 - 0 0 - 0 21/04/2024
11:00
pendent
Ronda 2, Jornada 11
Estadi Equips R FP Data Finalitzat
Club Futbol Sant Julià
Club Sant Miquel de Balenyà
0 - 0 0 - 0 27/04/2024
17:00
pendent
FC Calldetenes
Autovigatana JE Santa Eugènia
0 - 0 0 - 0 27/04/2024
18:00
pendent
Lalla Mimouna - Folgueroles
Amic Amazigh
0 - 0 0 - 0 27/04/2024
18:30
pendent
UE Sant Martí
CF Santa Cecilia
0 - 0 0 - 0 28/04/2024
11:00
pendent
Atlètic Ges
Atlètic la Cabra
0 - 0 0 - 0 28/04/2024
12:00
pendent

By signing up, you agree with our Terms of Service & Privacy Policy